Denk Gümrük Müşavirliği
 

 
KURUMSAL    /  Hakkımızda
 
 
DENK GÜMRÜK MÜŞAVİRLİĞİ LTD.ŞTİ. 2000 yılında; ülkemizin dış ticarette yakaladığı yükseliş trendini takip eden müşterilerine, dünya standartlarında deneyimli, eğitimli ve müşteri memnuniyetini benimseyen ekibiyle ve en son teknolojik donanımlarla, hızlı ve çağdaş bir gümrükleme hizmeti vermek amacıyla kurulmuştur. DENK Gümrük Müşavirliği olarak işlemlerinizin hızlı, kaliteli ve sistemli olması için çalışmaktayız… Yaşanan bürokrasiyi siz müşterilerimize ne kadar az yansıtırsak o kadar nitelikli hizmet verileceğinin bilinciyle hareket etmekteyiz…Sizler ve bizler lojistik dünyasına dahil olan bir grup olarak, zamanın değerini biliyoruz. Bu işlemler için yaşanan kırtasiye ve fotokopi maliyetlerini de biliyoruz. Bunların bilişim çağında bize sunulan teknolojilerle asgariye indirilmesi gerektiğine inanıyoruz. Zamanın optimum şekilde harcanabileceğini de, sistem ve teknolojinin birleşimi ile yapılabileceğini de biliyoruz…

Bu sebeple.. DENK Gümrük Müşavirliği olarak ;
Şu ana kadar sayılı gümrük müşavirinde mevcut olan ve eski yıllardan beri süregelen bir anlayışı değiştirmek için şeffaflığı ön plana çıkarmaya yönelik bir sistem kurmuş bulunmaktayız. Sistem, müşterilerimiz adına yapılan tüm işlemlerin dosyalamasından başlayıp gümrükte yapılan işlerin saatlerinin belirtilmesi dahil vesaiklerin veya malların tesliminin detaylarını içeren kapsamlı bir müşteri bilgilendirme ve gümrükleme üzerine son derece güvenli - hızlı online hizmet ağını içermektedir.

"EDI","E-Birlik" ve "E-Gümrük programlarına uyumlu şekilde Başbakanlık Gümrük Müsteşarlığı Otomasyon Merkezi ve İhracatçılar - İthalatçılar birlikleri ile ADSL, hatlarıyla irtibatlı olarak ofislerimizden tescil ve tahakkuk işlemlerinizi gerçekleştirmekteyiz. Elektronik Arşivleme: Gümrük işlemlerinde kullandığımız tüm matbuu evraklar dijital ortamda saklanmaktadır. Ve arşivdeki bir belge istenildiği taktirde anında müşterimize ulaştırılmaktadır.
Hedeflenen işlemlerin mevcut bilgi ve teknolojiye uyarlanıp; doğru yerde, doğru zamanda hizmet sağlamak, Hizmet verdiğimiz herkesle kalitemizden vazgeçmeden, uluslar arası işbirliği sağlayarak, portföyümüzü ülke çıkarları gözeterek genişletmek nihai hedefimizdir..  
 
Deneyim, Bilgi, Teknoloji                   Hızlı ve Güvenilir Hizmet
 
 
2011 © Denk Gümrük Müşavirliği 
Dizayn : DNZ Web
WhatsApp ile iletişime geç